null Udvalgsmedlemmer | Grundfos

Udvalgsmedlemmer

Udvalgsmedlemmer

Nedenfor ses en liste over udvalgsmedlemmer. Formanden er anført først i hvert udvalg.Hvis der ændres i udvalgets sammensætning sendes besked til GHS@grundfos.com - så listen over udvalgsmedlemmer bliver opdateret.

 

Udvalgsmedlem
Mail

AALESTRUP

 
Claus Bøg (Formand)clboeg@grundfos.com  
Ivan D. Jensendjensen@grundfos.com          
Solvejg Sørensensbsoerensen@grundfos.com
Bent Søndergaard Nielsenbesnielsen@grundfos.com
Ejgil Hesselvigehesselvig@grundfos.com  
Bent Stick Nielsenbsnielsen@grundfos.com
  

AUTO / SNEDKER VÆRKSTED

 
Asbjørn Schurmann (Formand)aschurmann@grundfos.com
Ole G. Knudsenogknudsen@grundfos.com
Morten Kræmmermkraemmer@grundfos.com
Thomas H. Sørensenthoerdums@grundfos.com
Sven-Erik Knudsensvenerikknudsen@gmail.com
Kai K. Jensen 

BADMINTON

 
Steen Heelund (Formand)sheelund@grundfos.com
Ejvind Jensen 
Stine M. Jensensmjensen@grundfos.com
Kurt Vendelbo
kvendelbo@grundfos.com
Ole Bergoleberg@grundfos.com

BORDTENNIS

 
Jørgen Johannesen (Formand)jjohannesen@grundfos.com

BOULDERING

 
Martin Clausen (Formand)
mclausen@grundfos.com

BOWLING

 
Kit Sørensen (Formand)khsoerensen@grundfos.com
Lena Heldam Nielsenlheldamn@grundfos.com
Jesper Møller Nielsen
jnielsen@grundfos.com

COMPUTER GAMES

 
Carsten Damkjær Larsen (Formand)
cdlarsen@grundfos.com
Niels-Christian Schmidtnschmidt@grundfos.com  
Martin Dalsgaard  mdahlgaard@grundfos.com

GRUNDFIT

 
Joanna K. Winther  (Formand)jwinther@grundfos.com
Steen Bovbjergsbovbjerg@grundfos.com
Anders Andersonaanderson@grundfos.com
Lars Ebdruplebdrup@grundfos.com
Jacek Orgonowskijogonowski@grundfos.com

 

MTB & Race

 
Jørgen Hejlesen (Formand)jhejlesen@grundfos.com
John Gammelgaardjogammelgaard@grundfos.com
Søren Lynggaardsly-sintex@grundfos.com
Niels-Ulrik Teisnernteisner@grundfos.com
Thomas Nørlem Rasmussenthomasrasmussen@grundfos.com
Jane Kristensenjanekristensen@grundfos.com

DANS

 
Steen Heelund (Formand)
sheelund@grundfos.com
Niels Bidstrup
nbidstrup@grundfos.com
  

FISKERI

 
Aage Steen Jørgensen (Formand) asjoergensen@grundfos.com
Ole Rasmussenolerasmussen@grundfos.com
Mogens Isaksenmisaksen@grundfos.com

FLOORBALL

 
Michael Helbo Nygaard (Formand)mnygaard@grundfos.com
Jonas Kjærjkjaer@grundfos.com
  

FODBOLD

 
Emil Halling (Formand)
ehalling@grundfos.com
Jesper Richter Rasmussenjesper.rasmussen@grundfos.com 
Jonas Langergaardjlangergaard@grundfos.com 

FOTO

 
Leif S. Thomassen (Formand)lsthomassen@grundfos.com
Frank Hegewald
fhegewald@grundfos.com
Finn Busk Sørensenfbusksoerensen@grundfos.com
Søren Hus Christensenshchristensen@grundfos.com
Jørgen Jensenjoejensen@grundfos.com
  

GOLF

 
Keld Folsach Rasmussen (Formand)kfolsach@grundfos.com
Brian Christensenbrichristensen@grundfos.com  
Heidi D. Andreasenhandreasen@Grundfos.com  

HOBBY

 
Annette Møller (Formand)anmoeller@grundfos.com
  

JAGT

 
Niels V. Amdisen (Formand)nvamdisen@grundfos.com
Knud Sonneksonne@grundfos.com
Karsten Buchholdtkbuchholdt@grundfos.com

JULEKALENDER

 
Helle Rassing Sørensen (formand)hsoeorensen@grundfos.com
Karen Marie Høegkmhoeeg@grundfos.com
Gitte Skovhus Jørgensengjoergensen@grundfos.com
Tina Jensentijensen@grundfos.com
Anni Holmbergaholmberg@grundfos.com

KOR

 
Mette Kjær Iversen (Formand)miversen@grundfos.com
Kirsten Sønderby
 
Elsebeth Madsen 
Anne-Grethe Jørgensen 
Ivan Knudsen 
  

LADYWALK

 
Rita Konge Pedersen (Formand)rkpedersen@grundfos.com

MINDFULNESS

 
Anna Pattis (Formand)apattis@grundfos.com

MOTION & FITNESS

 
Rikke Jørgensen (Formand)rjoergensen@grundfos.com
Dannie Larsendalarsen@grundfos.com
Michael K. Stefansen
mstefansen@grundfos.com 
Michael Nielsenminielsen@grundfos.com
Tanja Moeslundtmoeslund@grundfos.com

MOTIONSLØB

 
Helle Bach - Nielsen (Formand)hellebach@grundfos.com

PETANQUE

 
René Smed Nielsen (Formand)rsnielsen@grundfos.com
Jørn Vestergaard Jensenjvd@bknet.dk
Inger Sebenssebens@mail-online.dk
Gundrun Kappelgaardkappelgaard@bknet.dk

SKI

 
Jakob N. Olesen (Formand)jaolesen@grundfos.com
Lars R. Larsen
lrlarsen@grundfos.com
Carsten Kammersgaard 

SKYDNING

 
Henrik Vinter (Formand)hvinter@grundfos.com  
Hans Jørgen Steensighjsteensig@hotmail.com
Sven Erik Knudsensvenerikknudsen@gmail.com
Steen J. Petersensjpetersen@grundfos.com
Flemming E. Kristensenflemming_kristensen@live.dk
Erik Bo Jørgensenejoergensen@grundfos.com

SVØMNING

 
Søren Skovgaard (Formand)sskovgaard@grundfos.com
Lone Hørdum Sørensenlhsoerensen@grundfos.com  

TENNIS

 
Jan B. Mortensen (Formand)jbmortensen@grundfos.com

VIN

 
Flemming E. Jensen (Formand)febjensen@grundfos.com
Liselotte Jensenliselotte-jensen@grundfos.com
Britta Kvorningbkvorning@grundfos.com
Mette Pedersenmettepedersen@grundfos.com
  

VOLLEY

 
Heidi Lassen (Formand)heilassen@grundfos.com
Brian Gregersenbrgregersen@grundfos.com
Lars H. Ibsenlhibsen@grundfos.com
Anna Vichit Petersenavpetersen@grundfos.com
kmhoeeg@grundfos.com
kmhoeeg@grundfos.com
tijensen@grundfos.com
tijensen@grundfos.com
tijensen@grundfos.com
tijensen@grundfos.com
tijensen@grundfos.com
tijensen@grundfos.com
tijensen@grundfos.com
tijensen@grundfos.com
janekristensen@grundfos.com
janekristensen@grundfos.com
janekristensen@grundfos.com
fhegewald@grundfos.com
fhegewald@grundfos.com
smjensen@grundfos.com
smjensen@grundfos.com
null